RN73H2BTTD1023F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1023F10
JLCPCB Part #
C2558667
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS