HV733ARTTE165J
MFR.Part #
HV733ARTTE165J
JLCPCB Part #
C5655192
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS