SR2512JK-071K5L
MFR.Part #
SR2512JK-071K5L
JLCPCB Part #
C876867
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS