HV733ATTE165J
MFR.Part #
HV733ATTE165J
JLCPCB Part #
C4330027
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS