RK73B3ATTE162G
MFR.Part #
RK73B3ATTE162G
JLCPCB Part #
C2583147
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS