HV733ARTTE114J
MFR.Part #
HV733ARTTE114J
JLCPCB Part #
C5655180
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS