RK73G2ATTD3831D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3831D
JLCPCB Part #
C5724861
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS