RN731JTTD2210F25
MFR.Part #
RN731JTTD2210F25
JLCPCB Part #
C4226260
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS