CR023302F
MFR.Part #
CR023302F
JLCPCB Part #
C4152833
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS