RN731JTTD2842F25
MFR.Part #
RN731JTTD2842F25
JLCPCB Part #
C4303869
Description
-55℃~+155℃ 28.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS