RN73R2ETTD1873D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1873D50
JLCPCB Part #
C4288789
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS