HV732HTTE6204F
MFR.Part #
HV732HTTE6204F
JLCPCB Part #
C3996078
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS