SG73S1ETTP6801F
MFR.Part #
SG73S1ETTP6801F
JLCPCB Part #
C4204581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS