HV732HTTE4223F
MFR.Part #
HV732HTTE4223F
JLCPCB Part #
C4230621
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS