RK73B1FRTTBL473J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL473J
JLCPCB Part #
C2582277
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 47kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS