SG73S2BTTD434G
MFR.Part #
SG73S2BTTD434G
JLCPCB Part #
C4328458
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS