HP101WF1620T4E
MFR.Part #
HP101WF1620T4E
JLCPCB Part #
C2775515
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS