RK73H2ARTTD2100D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD2100D
JLCPCB Part #
C6975619
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS