HV732HTTE2495F
MFR.Part #
HV732HTTE2495F
JLCPCB Part #
C4076475
Description
-55℃~+155℃ 24.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS