HV732HTTE6495F
MFR.Part #
HV732HTTE6495F
JLCPCB Part #
C4167807
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS