SG73P1ETTP6R34F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6R34F
JLCPCB Part #
C4276756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS