RT2010FKE0723K2L
MFR.Part #
RT2010FKE0723K2L
JLCPCB Part #
C2129878
Description
-55℃~+125℃ 200V 23.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS