Y162715K0000B9W
MFR.Part #
Y162715K0000B9W
JLCPCB Part #
C3965595
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS