HV732HTTE2103F
MFR.Part #
HV732HTTE2103F
JLCPCB Part #
C3948661
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS