RK73H3ATTE1914F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE1914F
JLCPCB Part #
C2581703
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS