HV732HTTE5103F
MFR.Part #
HV732HTTE5103F
JLCPCB Part #
C4129499
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS