RK73G2BTTD3401F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3401F
JLCPCB Part #
C6648774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS