HV732HRTTE6803D
MFR.Part #
HV732HRTTE6803D
JLCPCB Part #
C7287311
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS