HV732HRTTE2803D
MFR.Part #
HV732HRTTE2803D
JLCPCB Part #
C6967494
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS