RN73H1JTTD3921A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3921A10
JLCPCB Part #
C3937562
Description
100mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS