HV732HRTTE6044F
MFR.Part #
HV732HRTTE6044F
JLCPCB Part #
C6060643
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS