HV732BTTD4023F
MFR.Part #
HV732BTTD4023F
JLCPCB Part #
C3982541
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS