RN73R2ETTD92R0D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD92R0D25
JLCPCB Part #
C2606016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS