HV732HRTTE2154F
MFR.Part #
HV732HRTTE2154F
JLCPCB Part #
C7287281
Description
-55℃~+155℃ 2.15MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS