RN73H2ATTD4220B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4220B50
JLCPCB Part #
C4115129
Description
125mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS