RN73H2BTTD2320F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2320F50
JLCPCB Part #
C2542031
Description
232Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS