RN732BTTD4871A25
MFR.Part #
RN732BTTD4871A25
JLCPCB Part #
C4025675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS