HV732BTTD8253D
MFR.Part #
HV732BTTD8253D
JLCPCB Part #
C3950151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS