SG73P2ERTTD622G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD622G
JLCPCB Part #
C6483028
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS