SLR1TTE3010F
MFR.Part #
SLR1TTE3010F
JLCPCB Part #
C4252884
Description
-55℃~+180℃ 1W 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS