RN731JTTD69R0D50
MFR.Part #
RN731JTTD69R0D50
JLCPCB Part #
C4225955
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS