SG73S2BRTTD241G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD241G
JLCPCB Part #
C6222107
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS