HV732BTTD2743D
MFR.Part #
HV732BTTD2743D
JLCPCB Part #
C4211897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS