RN732BTTD7871D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD7871D25
JLCPCB Part #
C4322382
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS