RN73H1JTTD6041B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6041B25
JLCPCB Part #
C6407684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS