HV732BRTTD5623F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD5623F
JLCPCB Part #
C5765523
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS