SG73P2BTTD4641F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4641F
JLCPCB Part #
C4207659
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS