HV732BRTTD5623D
MFR.Part #
HV732BRTTD5623D
JLCPCB Part #
C5738560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS