RK73G1ETTP1022C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1022C
JLCPCB Part #
C2580898
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS