RK73G1ERTTP1302F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1302F
JLCPCB Part #
C6270147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS